А оcь тепер вже нікому не до жартів: Кілька десятків винищувачів F-15 і F-16 США екстренно приземлилися на кордоні з Україною

До Польщі прибуло кілька десятків винищувачів F-15 і F-16 США. Відзначається, що це зроблено з метою навчань по швидкому перекиданню військ.

Вчора, 20 квітня, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак запевнив, що до Польщі прибуло кілька десятків винищувачів F-15 і F-16 США. Відзначається, що це зроблено з метою навчань по швидкому перекидання військ. Європейське командування армії США поки не пояснило, чи будуть ще подібні перекази військ. Про це повідомляє  Діалог.UA з посиланням на ” Твіттер” глави Міноборони Польщі Маріуша Блащак.

Відзначається, що винищувачі, швидше за все, прибудуть не тільки в Польщу, а й ще в кілька інших країн Європи. Блащак запевнив, що винищувачі F-15 і F-16 сідали не тільки на польських аеродромах. Повідомляється, що польські військові також братимуть участь в навчаннях.

Відзначимо, винищувачі переведені під кордон з Україною на тлі стягування російських військ до Криму і до Донбасу. Раніше повідомлялося, що Великобританія відправить в Чорне море міноносець і фрегат з винищувачами  F-35 , щоб підтримати Україну і застерегти Кремль від агресії. Ситуація загострюється.

До цього зазначалося, що Польща кине  винищувачі F-35 для захисту України. Повідомляється, що якщо Росія посилить атаки проти України, то винищувачі тут же будуть задіяні за призначенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *