Актор Олександр Єфремов не зможе більше працювати: сумна звістка з колонії

Коли актор відчуває нездужання, його звільняють від обов’язкових робіт в колонії. Захисник зазначив, що при виправній установі є медчастини, тому артист отримує своєчасну допомогу лікарів. «У нього була маса всіляких болячок, вони при ньому залишилися. Вони хронічного характеру. І, природно, дають про себе знати. 

Але він отримує кваліфіковану медичну допомогу, в колонії прекрасна медчастини, хороші лікарі, немає ніякого дефіциту ліків. У цьому плані все налагоджено. До нього дуже уважні в цьому плані. У всякому разі: коли у нього якесь нездужання, він тут же отримує звільнення від роботи. Загалом, хвилювань ні у сім’ї, ні у мене, його адвоката, немає з цього приводу. 

Там все під хорошим, справжнім контролем», — повідомив Петро Хархорін. Крім того, представник Єфремова розповів про ставлення актора до майбутнього оскарження вироку. Він не уточнив, якого пом’якшення сторона захисту буде просити у суду, але зазначив, що сам артист переживає з цього приводу. «Звичайно, він звертає увагу на те, що ми збираємося оскаржити вирок. Це [питання] його подальшому житті, він певною мірою переживає [за це]. 

Але не можна сказати, що він цілком на всю цю ситуацію занурюється. Ми ставимо питання про пом’якшення, але на скільки, як, яким чином — немає, [не можу коментувати]», — розповів адвокат Єфремова. У вересні минулого року Пресненський суд Москви визнав Михайла Єфремова винним у смертельному ДТП в центрі столиці і засудив до восьми років колонії. Покарання актор відбуває в колонії в Білгородській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *