Я спочатку не хотіла, але таки скажу всім: Падалко відреагувала на інцидент із зубом у прямому ефірі

Зірка каналу “1+1” Марічка Падалко відреагувала на інцидент, який стався з нею під час ранкового випуску “ТСН”.

Так, сьогодні у прямому ефірі у ведучої випав передній зуб, проте інцидент не завадив їй гідно закінчити ефір.

Щойно Марічка на своїй сторінці в Instagram прокоментувала казус, опублікувавши відповідне відео та відзначивши, що це найкурйозніша ситуація, що з нею сталася за 20 років роботи.

Переглянути цей допис в Instagram

Нова "слава" прийшла звідки не чекали …. і підтримка теж😍. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка😪 на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби😀". Ні, не щодня😁. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося… Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і …. понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) – і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій💪 Завтра вранці побачимось📺 в @tsnua

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Нова “слава” прийшла звідки не чекали …. і підтримка теж. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру “ТСН” о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою.
зазначила зірка каналу

Також у своєму пості Падалко пригадала ще кілька непердбачуваних ситуацій, які сталися з нею під час прямих ефірів. Так, за словами зірки 2013 вона вперше в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка на протесті під Київрадою, а кілька років тому її ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії “Сніданку з 1+1”.

Марічка повідомила також причину того, чому випав її зуб. Виявляється її маленька дочка травмувала його 10 років тому важким будильником.

В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати “іграшкою” навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося…

За словами ведучої вона сподівалася, що інцидент мине непоміченим, але недооцінила уважність користувачів Мережі. Однак в усій цій історії Марічку вразила чимала підтримка, яку вона отримала в коментарях, і в особистих повідомленнях, за що вона дуже вдячна. 

Нагадаємо, не так давно Марічка Падалко розповіла про свій раціон харчування та поділилася, що допомагає їй тримати себе у формі. За словами зірки каналу “1+1” вона почала уважно ставитися до харчування останні років п’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *