Як тільки дізнався – відразу екстренно вилетів на місце: Президент Зеленський не став гаяти часу. Це лихо

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Київської області. Глава держави візьме участь у церемонії вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Також Володимир Зеленський огляне місце пожежі в Чорнобильській зоні.

Президент зустрінеться з працівниками ДСНС України, які брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі в Зоні відчуження, та вручить державні нагороди.

Разом з тим, пресслужба МВС повідомляє, що орденами “За мужність”, “Данила Галицького” та медалями “За бездоганну службу”, “За працю та звитягу” 26 квітня нагороджені рятувальники, які наразі ліквідовують пожежі у Чорнобильській зоні та Житомирській області.

Глава держави поклав квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля, що розташований на Чорнобильській АЕС, поблизу енергоблока, де стався вибух у 1986 році.

«Чорнобильська катастрофа – це без перебільшення лихо планетарного масштабу. Вона стала не тільки гірким уроком з недавнього минулого, а й пересторогою на майбутнє. Планета Земля є колискою і домівкою для всього людства, і тому її збереження є відповідальністю кожної людини та спільним обов’язком усіх націй світу», – зазначив Володимир Зеленський.

Присутні вшанували пам’ять рятувальників хвилиною мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *