«До війни готові»: Українські армійці щойно отримали команду “Вогонь” і пальнули з «Нептуна»

Поблизу Одеси сьогодні, двадцять сьомого травня розпочався новий етап випробувань українського ракетного комплексу Р-360 «Нептун». Відео з місця пуску ракет було опубліковано на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Генерального штабу Збройних сил України, про що пише Replya з посиланням на Корреспендент

Такого роду вид озброєння проходить чергову перевірку на полігоні армії України «Алібі», який розташовується в Одеській області. В цей же час військові назвали кінцеву дату завершення випробувань. У Генеральному штабі запевнили, що тестування ракети завершиться в суботу, тридцятого травня.

Ракетний комплекс «Нептун», на озброєнні якого знаходяться крилаті ракети з аналогічною назвою, був створений фахівцями конструкторського бюро «Луч» в 2018 році.

Варто відзначити, що операційна дальність стрільби з цієї зброї становить близько однієї тисячі кілометрів, а сама ракета здатна долати відстань в 280 кілометрів при швидкості в дев’ять сотень кілометрів на годину.

 Крім того, ракета важить близько 870 кілограм, а її довжина досягає більш п’яти метрів . Діаметр цього смертельного зброї 380 міліметрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *