Правда випливла на поверню: На завтра намічається публічний процес, в якому будуть летіти найвищі голови багатьох

Уже є відомості, що в розборках засвітилися два відомих кримінальних авторитетів – вони ж депутати Вінницької облради.

Як оперативники в Вінниці та області не могли знати, що в області діє тривалий час таке підготовлене і збройне вогнепальною зброєю злочинне угруповання? Як бандити з Вінниці могли з арсеналом зброї виїхати з Вінницької області, особливо під час карантину, коли все авто мають ретельно оглядатися на пунктах виїзду?

Під чий вони «дахом», що дозволили себе так самовпевнено вести? Зараз встановлюються факти, саме ці депутати – вони ж кримінальні авторитети були не просто «під дахом», а й дружили з керівниками правоохоронних органів області та міста. І тому зуміли набрати собі такі приватні підрозділи збройних бойовиків.

Подивіться на фото затриманих – їх легко впізнають жителі! Нам уже дзвонили в редакцію і назвали серед них людей Зайця, Тайсона, Горбунського.

Як повідомляють читачі, ці люди вже брали участь в резонансних вінницьких «розборках», але дивним чином виходили сухими з води.

Схоже на цей раз – малоймовірно, тому що президент Зеленський особисто наказав міністру Авакова зробити так, щоб ці люди не вийшли з-за ґрат. Намічається публічний процес, в якому будуть летіти голови багатьох. Або «порішають»? Як думаєте?

Далі – цікавіше! Тому що керівникам правоохоронних органів доведеться або здавати цих депутатів – кримінальних авторитетів, які, кажуть, були «кормільцами» і носили щедру данину, або тонути разом з ними, захоплюючи за собою ще і керівників міста і області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *