“Пyтuн вoр, ми здесь власть”: В Росії щохвилини набирає обретів Майдан – люди по всій країні виходять на масштабний мітинг

Російські силові органи посилено готуються до протестів. Повідомляється, що військові стягнуті до великих міст, а багатьох організаторів акції вже почали затримувати. (щоб переглянути відео прокрутіть нижче)

Сьогодні, 21 квітня, російські силові органи посилено готуються до протестів, які збирають прихильники Олексія Навального. Повідомляється, що військові стягнуті до великих міст, а багатьох організаторів акції вже почали затримувати. Відзначається, що сьогодні Путін виступить перед Федеральними зборами.

Про це повідомляється з посиланням на Телеграм канал ” .”База” і “Медузу”.

Відзначається, що силовики працюють в посиленому режимі. Також запустили всі міські камери, які фіксуватимуть порушення.

Крім того, всім силовикам, які братимуть участь в акції, вже видані гумові кийки, сльозогінний газ і протигази. Вирішується питання про видачу електрошокерів.

При цьому в Москві затримали Любов Соболь і Кіру Ярмиш. Також затримують десятки активістів, які є координаторами протесту.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *