Ростов бoмблятb? Вiйcькoвuм РФ гeть зiрвaлo дах: вночі почався oбcтрiл мирного міста рaкeтaмu

У ніч на 23 квітня військові Росії влаштували стрільби під Ростовом-на-Дону. Мирні росіяни були налякані спалахами в небі. Кадри нових навчань ЗС РФ недалеко від українських кордонів, які зняли очевидці, опубліковані в  Twitter , передає Діалог.UA .

Вогняні спалахи в небі над Ростовом, по всій видимості, були навчаннями ВКС Росії. У Міноборони РФ поки інформацію не прокоментували. Однак, зі слів експертів, це схоже на відстріл теплових пасток бортами російської військової авіації. Мирні громадяни були сильно стурбовані, так як Міноборони не попередило про стрільбах. Деякі росіяни були впевнені, що ” вороги почали бомбити Ростов “.

Також була версія про авіакатастрофу і непізнаний літаючий об’єкт (НЛО). ” Було два спалахи і миготіння вогнів як у літака. Хто ще бачив? Не знаєте що це могло бути? ” – цікавляться в Мережі жителі Ростова-на-Дону. ” Що це таке? Це літак вибухає? Аварія? Вмерти “, – говорять за кадром росіяни в одному з відео.

Примітно, що зовсім недавно росіян налякали вчення ВС Росії під Воронежем. Там військові  влаштували артилерійську стрілянину всього в 50 км від кордону України. Місцевих жителів Міноборони РФ попередити забуло.

Варто також відзначити, що з березня Росія стягнула до кордону України і в анексувати Крим військове угруповання чисельністю понад 100 тисяч солдатів. Київ і Захід були стривожені такою активністю, побоюючись нового вторгнення армії РФ. Однак, судячи з усього, це була лише демонстрація “москалів”, щоб натиснути на Україну. У Міноборони РФ вже  оголосили про відвід військ назад на місця дислокації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *