Таки отруїли! Кухарки Лукашенка — сталось немислиме. Наказ Путіна — ФСБ увірвалось. Диктатор все

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко не на жарт налякався після раптової смерті міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея. Він наказав змінити кухаря, охорону та обслугу.

Як повідомив російський опозиційонер Леонід Невзлін у Twitter з посиланням на джерела, близькі до російських спецслужб, смерть Макея не була природньою. Його отруїли.

“Глава МЗС Білорусі Володимир Макей помер внаслідок отруєння отрутою, розробленою у спецлабораторії ФСБ, кажуть джерела, близькі до російських спецслужб. Клінічна картина у разі відповідає смерті від інфаркту, інсульту чи серцевої недостатності”, – написав Невзлін.

За його даними, версію з отруєнням Макея підтверджує той факт, що 64-річний чиновник не мав проблем зі здоров’ям та вів активний спосіб життя. Як зазначає Невзлін, токсикологи підтвердили йому, що імітувати природню смерть людини, яку отруїли, досить легко.

“Отруїти людину так, щоб всі думали, що вона померла з природної причини, дуже легко. Досить просто порушити в її організмі баланс ферментів – речовин, які забезпечують всі без винятку процеси, від кліпання до дихання”, – пояснюють лікарі.

Опозиціонер заявив, що смерть Макея викликала паніку в білоруських номенклатурних колах, зокрема й у диктатора Лукашенка. Він наказав замінити своїх кухарів, обслугу та охорону. Його дітям надано додаткову охорону.

“Диктатор нікому не довіряє. Небезпідставно він вважає, що після Макея пишний похорон можуть влаштувати вже йому. Москву не влаштовує затримка із вступом білоруської армії у війну проти України, Кремль готовий задіяти всі важелі для тиску на білоруський режим”, – заявив Невзлін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *