Українці ризикують залишитися без улюблених телеканалів: що не побачимо вже через місяць

Незабаром телеканали, які зараз дивляться мільйони наших співгромадян, зникнуть з екранів. Провайдер Lanet, який транслював весь цей численний телепродукт, не зміг домовитися з медіагрупппамі, які просять за свій контент дуже великі гроші.

Представники Lanet кажуть, що всіляко намагалися знайти з медіагрупи точки дотику. Адже в кінцевому підсумку через те, що вони не змогли домовитися, постраждають глядачі – для них буде закрита трансляція улюблених телеканалів. Однак діалогу не вийшло.

Провайдер підозрює ці медіагрупи в монопольній змові. Вже дуже дружно вони підвищують розцінки на свій товар. Так, якщо раніше, в 2017, провайдери платили за кожного абонента по 4,95 гривні, то вже зараз, всього за чотири роки, вони змушені платити по 28,10.

Lanet стверджує, що чотири найбільші медіагрупи хочуть монополізувати український ринок телевізійних послуг. При цьому, в спробах знищити можливих конкурентів, вони вдаються до неринкових методів. Через це все більше операторів ринку змушені відмовитися від телемовлення. Зокрема, в 2019 році на адресу Нацради з питань телебачення прийшло 29 запитів про скасування ліцензії на мовлення, а в 2020 році вже було 43 таких запиту. І, судячи з тенденції, в цьому році їх може бути ще більше.

Отже, які телеканали яких медіагруп вже незабаром перестане транслювати Lanet:

  • StarLightMedia – каналів ICTV, “Новий канал”, “СТБ”, М1, М2, “Оце« не буде вже з 1 травня.
  • Медіа Група Україна – канали “Україна”, “НЛО TV”, “Індиго TV” припинять трансляцію трохи пізніше, з 5 травня.
  • 1 + 1 media – канали “1 + 1”, “2 + 2”, “ТЕТ”, “Плюсплюс”, “Бігуді”, “Уніан”, а також “Квартал TV”, “Bolt”, “StarFamily”, ” StarCinema “,” FilmUA Drama “,” кускус “,” 36,6 “- перестануть транслювати з 19 травня.
  • Inter Media Group – канали “Інтер”, К1, К2, “НТН”, “Мега”, “Enter-фільм”, “Піксель”, Zoom глядачі не побачать з 21 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *