Гіркін назвав міста України, які “зaхoплюватимуть” першими: “Без них Україна не становитиме зaгрoзu”

За словами Стрєлкова, уникнути війни між Росією і Україною вже не вдасться, Росія хоче відібрати Харків, Дніпро, Маріуполь і Одесу. У Росії не приховують, що не залишили планів щодо широкомасштабного  наступу на Україн у та захопленню цілого ряду українських міст. Офіцер російських спецслужб і перший ватажок “ДНР” Ігор Стрєлков-Гиркин заявив, що Росія повинна відібрати в України Харків, Дніпро, Маріуполь і Одесу. Про це він заявив в інтерв’ю російському виданню ” Аргументи і Факти ” напередодні.

За словами Стрєлкова, уникнути війни  між Росією і Україною вже не вдасться, при цьому для Москви єдиним варіантом закінчити конфлікт може бути воєнної поразки України з подальшою окупацією цілого ряду регіонів.

Які саме міста необхідні Москві, Стрєлков назвав прямо. “Я вважаю, що війна з Україною все одно рано чи пізно станеться. На мій погляд, єдина можливість для Росії закінчити конфлікт – це розгромити України, відібрати у неї Харків, Дніпропетровськ, Маріуполь, Одесу. Без новоросійських земель України більше не буде представляти військової загрози “, – заявив він.

При цьому Стрільців віддає собі звіт в тому, що ситуація з 2014 року змінилася і ніхто російських військових з радістю зустрічати не буде, натякаючи на можливість масштабної партизанської війни проти російської армії. “Легкої прогулянкою ця війна не буде. Зустрічати наших солдатів з квітами, як це могло б бути в 2014-2015 роках, вже ніхто не буде. 7 років антиросійської пропаганди зробили свою справу. Час було втрачено”, – заявив він.

Відзначимо, що російська армія протягом декількох останніх тижнів активно концентрує бронетехніку і армійські підрозділи на східному кордоні у Воронезькій і Ростовській областях. Армійські підрозділи української армії приведені в бойову готовність і готуються до можливого наступу російських військових.

При цьому на тлі активізації армії російські пропагандисти почали інформаційну кампанію, готуючи населення до війни. До цього повідомлялося, що ескалація конфлікту РФ з Україною – це наслідки підкилимної боротьби в Кремлі .

Києву доведеться один з найнебезпечніших періодів. При цьому з кожним днем ситуація загострюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *