Зеленський → Авакову: “Арсене, що це за бeзпрeдeл? Це вже занадто, я не вірю, що поліція не була в курсі всього

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорили стрілянину в Броварах з главою МВС Арсеном Аваковим. Про це повідомили в ефірі каналу “Україна 24”.

“Це навіть бійкою не можна назвати – то, що відбувалося в Броварах. Нагадувало 90-і. Хотів би, щоб ви розповіли деталі того, що відбувалося”, – звернувся до Авакова Зеленський.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що одна з груп зловмисників прийшла з помповою рушницею і дробовиками. Друга група, яка була найнята, не мала при собі зброї.

“Почалося зіткнення місцевих броварських перевізників, які раніше контролювали перевезення між Броварами та Києвом, і зовнішніх, яким віддали значну частину цих маршрутів”, – повідомив він.

У відповідь на питання президента, чи була в курсі підготовки бійки місцева поліція, Аваков зазначив, що це стало несподіваною ситуацією.

“Ми зараз закінчимо цю операцію і у мене є питання до броварської поліції”, – заявив Аваков.

“Хотілося б, щоб ці люди не вийшли на волю, щоб ми знайшли замовників, і третє – я бачив відео, що в вікна потрапили постріли, на місцях щоб зібралися, допомогли людям”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що в Броварах Київської області сталася стрілянина, правоохоронці затримали 10 озброєних осіб. Постраждали три людини – вони поранені з травматичної зброї.

За попередніми даними, конфлікт виник між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, і нелегальними перевізниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *