Журналісти виклали шoкyючy правду про бойові дії під Києвом: Виявляєтсья в цьому замішаний сам…

Збройний конфлікт у Броварах,  який стався вранці 29 травня , стосується нелегальних перевезень.

До перестрілці причетна фірма-перевізник «А.Т.Н», яка підіслали свою «бригаду» з Вінниці, які стали її учасниками.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура.

«Чесні підприємці платять податки, перевозять пільговиків, проходять техогляд транспорту і медогляд водіїв, платять за маршрут, беруть участь в тендерах на перевезення. А нелегали – всього цього не дотримуються. Лише здають «данину» в «общак» або дають відкати. Тим самим добивають легальних перевізників », – написав Качура.

При цьому, за його словами, фірма «А.Т.Н.», яка підіслали своїх людей для участі в сутичці, вже була помічена за подібною манерою ведення бізнесу.

«Учасники перестрілки – угруповання місцевих« тітушек »і друга група завезених бойовиків з Вінниці (троє поранених, затримано 10 осіб, вилучено зброю та боєприпаси, автомобілі) від фірми ПП« А.Т.Н. ». Якщо погуглити, то ви знайдете, що це не єдиний випадок такого методу ведення бізнесу », – повідомив нардеп. 

Відзначимо, що фірма А.Т.Н. раніше дійсно фігуровала в скандалах навколо перерозподілу маршрутів. Причому її в ЗМІ пов’язують з колишнім заступником глави МВС Сергієм Чеботарем, який до цих пір має широкі зв’язки в Нацполіціі. 

«У Чеботарьова добрі зв’язки з керівництвом Нацполіціі в Київській області. Так що не думаю, що його людям за цю стрілянину в Броварах щось буде серйозне. А по маршруткам це їх тактика – там де їм не дають дозволу на маршрут, вони самі стають без дозволу через що і виникають постійні конфлікти », – розповіло джерело« Країни »в МВС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *