45 хвилин тому розпочалася перաа найпօтужніша օпеրація 3СY: наաі вօїни рօзпօчали великий наступ пօ ключових напрямках. Відео

На Ізюmському напpямку Збрoйні сuлu Українu перейшлu у контpнаступ. Через колосальний натиск наших військ ворог був зmушений відступатu.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Він запевнив: перемога буде за Україною – і вже дуже скоро як би це оптимістично не звучало

“Найгарячішою точкою у нас залишається Ізюмський напрямок. Там наші Збройні сили перейшли у контрнаступ. Ворог на деяких напрямках відступає. І це є результатом характеру наших Збройних сил”, – зазначив губернатор.

Синєгубов закликав українців вірити у своїх захисників і у те, що перемога України у війні з Росією відбудеться вже зовсім скоро.

“Віримо у наші ЗСУ, тримаймося! Ми наближаємо нашу перемогу. Перемога буде обов’язково за нами – у найкоротший час. Усі винні, зрадники, злочинці понесуть законне покарання”, – зазначив очільник Харківської ОВА.

Впродовж останніх днів українські воїни впевнено відтісняють російських загарбників, звільняючи все нові й нові населені пункти Харківщини. Однак губернатор закликає жителів регіону не поспішати повертатися додому у щойно звільнені села та міста. Відступаючи, рашисти замінували все, що могли, починаючи від домогосподарств та узбіч доріг – закінчуючи лісосмугами і навіть дитячими садочками.

У деокупованих селах та містечках тривають роботи з розмінування. І поки вони не будуть завершені, повертатися для мирних людей може бути небезпечно.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *