Бутусов : “Друзі, маю гарну новину, Знаходжусь в районі Сєвєродонецька , день провів на трасі Лисичанськ- Бахмут . Тому можу повідомити що … ”

Зараз знаходжусь в районі Северодонецька , день провів на трасі Лисичанськ- Бахмут . Тому можу повідомити що відбувається в цьому районі , і наскільки велика загроза . Російські війська 3 району Попасноі – намагаються перерізати трасу Бахмут в районах сіл Яковлівка Лисичанськ Білогорівка Берестове . Я був в усіх цих селах за день . Боі в цьому районі йдуть вже шість діб поспіль . Вихід росіян до траси може означати що основний шлях комунікацій до Лисичанську та Северодонецька перерізаний , і ці міста можуть потрапити в оперативне оточення . Звичайно , наші це бачать та роблять може і не все , але дуже багато щоб цього не сталось . Дуже багато . Оточення в такому разі буде не повним , бо залишиться ще один обхідний ШЛЯХ постачання ю , але захистити цю другорядну дорогу буде вже важко . Звичайно , усі бачать карту , і багато питань виникає у тих , хто тримає фронт . Саме тому мені будо важливо побачити обстановку на власні очі і розповісти це усім .

Географічно противника від цієї траси відділяє всього лише один ряд висот . А практично росіяни не можуть подолати цей останній рубіж , тому що неймовірний героїзм української піхоти та ефективність української артилерії завдають ВЕЛИКИХ втрат росіянам . Важкі бої продовжуються . Але очевидно , що У російської армії теж не безмежні сили .

Вони не здатні прорвати оборону , вони намагаються продавити . В жодному місці противник не вийшов на трасу , не прострілює її прямою наводкою , але дорога піддається обстрілам артилерії , мінометів та ракет . Траса небезпечна через обстріли , але усі атаки ворога наразі відбито . Зможу вас максимально інформувати про ситуацію . Я не все можу сказати зараз , бо йде війна , і ризики великі , але я нічого не забуваю в цьому секторі , і все з часом пригадаю . i Українське розуміє командування OCTOBY , і вживає заходи . Заходи добре чутно та видно , тому що наша артилерія в цьому районі діє активно .

Наші кадрові частини у Северодонецьку та Лисичанську зберігають бойовий дух , керованість . За цими словами неможливо передати які потужні обстріли доводиться виносити , як попри втрати йдуть в бій , як тримаються наші воіни . Велика честь бути разом з ними . Але поступатись ворогу тут ніхто не збирається . Северодонецьк та Лисичанськ Ми будемо обороняти До OCTA можливості . – Мене питають бійці « а ви не поїдете звідси ? »

Я розумію сенс цього питання і відповідаю , що я залишусь тут поки загрозу оточення не буде розбито разом з ударними російськими угрупованнями . Так , у нас чимало організаційних проблем , я їх бачу , але я не сумніваюсь , що Україна має достатньо сил , щоб зірвати цей черговий наступ Путіна та перемогти у цій великій битві .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *