Для них немає нічого святого: Попи з Лаври масово і поспіхом вивозять ікони і всі цінності на Москву

З Києво-Печерської лаври почали вивозити ікони, книги та інші цінні речі.

Про це пише Telegram-канал ЗОЛОТІ ВОРОТА | Інсайд КМДА .

“Люди зсередини кажуть, що багато цінностей, дорогих ікон, антикварних книг, старовинного одягу зараз виноситься з Лаври, церкви і бібліотеки спорожніли на очах. Що можуть – замінюють на новостворені копії, або вішають табличку, що забрали на реставрацію.

Перерозподіляється все винесене по будинках і квартирах тих священиків, які користуються особистою довірою Онуфрія. Коли буде відновлено повноцінний трафік, це буде вивозитися в Москву. Розподіляється також золото і нал “, – зазначено в повідомленні.

За інформацією Telegram-каналу, настоятель Києво-Печерської лаври Владика Павло займається пошуком способу транспортування в Москву мощей, яка повинна здійснюватися тільки при певному температурному режимі і рівні вологості. Труднощів додає і їх сильна крихкість.

Повідомляється, що поки є замовлення на транспортування мощей 10 осіб.

Telegram-канал має дві версії того, що відбувається. Згідно з першою, в лаврі “готують евакуацію”, по другий – єпископ Російської православної церкви патріарх Кирило, який не має можливості приїхати в Київ, захотів “сувеніри” з лаври.

Нагадаємо, раніше Києво-Печерська лавра заявила про відновлення роботи для прихожан після карантину, який був введений через спалах COVID-19.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *