“Я можу впевнено повідомити…” – суддя “Бuтвu екстрасенсів” Хаял Алекперов передбачuв підсумок війнu

Несподіваний прогноз для українців зробив відомий екстрасенс, учасник і суддя проекту “Битва екстрасенсів”.

Другий місяць війни, люди морально втомилися і всім хочеться чути, коли нарешті закінчиться війна. Ще більше, ніж дізнатися дату завершення військових дій, людям не терпиться переконатися в тому, що перемогу над ворогом здобудуть наші воїни.

Пророцтво результату війни між Росією та Україною озвучив відомий екстрасенс Хаял Алекперов. Інформація опублікована на сторінці stbua в  Instagram.

“З погляду астрології та нумерології росія обрала найнесприятливіший час для повномасштабного вторгнення в Україну. У 2022 року особлива енергетика. Основне число року ― 2, що є “ангельським” числом. Воно символізує рівновагу, гармонію і порядок”, – с этого начал свой рассказ судья “Битви екстрасенсів”

Далі ясновидець пояснив значення вищесказаного, наголосивши на тому, що хтось спробує порушити рівновагу речей, той і програє. І чим сильніше тиснутиме на Україну противник, тим потужнішим буде підтримка вищих сил.

Хаял Алекперов нагадав, що вже зараз нашій країні світова спільнота надає велику підтримку, і це безпрецедентний випадок. Екстрасенс нагадав і про героїзм українського народу, без якого б перемогти російську армію не вийшло б.

“А тому я впевнений у перемозі України. І у справедливій відплаті, яку отримає держава-агресорка”, – резюмировал ясновидящий.

Під публікацією швидко з’явилися коментарі українців:

“Тут прогнозу не треба. Москалі облажались, і всі це бачать.

Вірити ніхто не змушує, просто намагаються якось підтримати. Зараз усім нам тяжко…

Все буде Україна!

Нам би точну дату … хоча б місяць і рік … коли це пекло … це безумство закінчиться … “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *