Які ж ви молодці хлопці! Наші ЗСУ 25 хв тому провернули таку штуку, що орки запамятають це на все своє життя – поки одні відволікали увагу, а інші зайшли в тил до окупантів і…

У Харківській області українські військові провели успішну операцію зі знищення ворога, відвернувши його увагу хитрим маневром. Щоб одні підрозділи могли успішно піти в контрнаступ, кілька інших відволікали на себе увагу, імітуючи наступ зі свого боку.

Такий обманний маневр допоміг українським воїнам завдати сильних втрат ворогові. Про результати операції розповіли українські військові, повідомляє Радіо Свобода.

Зазначається, що кілька підрозділів українських захисників імітували наступальні дії з кількох флангів. В цей же час наступальна операція проводилася з зовсім іншого боку.

В результаті операції вдалося знищити два танки російських окупантів, одну бойову машину піхоти і до взводу особового складу.

З українського боку втрат під час операції Немає було.

“Завдали їм вогневої поразки і відійшли. Я оцінюю, що робота була виконана на відмінно. Тому що без втрат, це найголовніше”, – розповів заступник командира окремого гірничо-штурмового підрозділу ЗСУ Василь.

Раніше в МВС розповіли, що на фронті зараз є дві найбільш критичні точки – Маріуполь і Луганський напрямок. Для Путіна Маріуполь є особистим питанням, тому від його рішення безпосередньо залежить, що далі відбуватиметься в місті, каже радник глави МВС Вадим Денисенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *