Кoмaндuр мoрпiхiв 36-ї брuгадu відmовuвся вuконуватu наказ та cпрoбувaв втeктu з міста

Командир морпіхів 36-ї бригади відмовився виконувати наказ (захищати Маріуполь – ред.) та спробував втекти з міста з невеличкою групою танків і броньованих машин.

Про це повідомили на пресконференції захисників Маріуполя. Офіцер управління штабу Ілля Самойленко зазначив, що один з військових просто боявся виконувати свій обов’язок.

“Можна було б втекти, як боягуз, думати лише про власне життя, але не думати про власний обов’язок, присягу, яку на себе взяв. Саме це відбулося з командиром морпіхів 36 бригади. Він просто відмовився виконувати наказ, який було йому дали”, – сказав військовий.

Великий сором

За словами Самойленка, командир морпіхів Баранюк спробував втекти з Маріуполя. Він мав невеличку групу боєздатних танків, броньованих машин та боєприпасів.

Тут не можна прорватися, але якщо думати лише про своє життя, будеш хапатися за будь-яку можливість, щоб це життя собі продовжити. Це великий сором,
– заявив Самойленко.

Він додав, що під час цієї спроби втечі загинула одна людина.

“Калина” про втікача

В ексклюзивному інтерв’ю для 24 каналу заступник командира полку “Азов”, капітан Святославом Паламарем – “Калина” заявив, що Баранюк міг нівелювати усю оборону Маріуполя та його захисників. Цей військовий знехтував життям своїх підлеглих та покинув поранених і вбитих. Паламар зазначив, що це вплинуло й на те, у якій критичній ситуації зараз перебуває місто.

Баранюк тепер дає коментарі для російських пропагандистських ЗМІ. “Калина” зазначив, що однозначно він говорить під тиском.

Що я можу про це коментувати? Залишити своїх поранених, частину своїх військових та кудись іти – це верх цинізму. Залишити тіла своїх вбитих побратимів – це неправильно. Залишити всіх інших напризволяще – це теж неправильно. Я скажу так: оборона Маріуполя була би міцнішою, зараз ми б мали інші рубежі, якщо би дехто не вирішив вчинити так, як він вирішив”, – наголосив військовий.

Ставлюсь як до зрадника

За словами Паламаря, “Азов” цінує інтереси країни вище ніж свої життя. Наголосив, що бійці не цінують свої життя вище, ніж життя поранених та тих побратимів, які загинули.

“Я думаю, що історія розставить крапки над “і”. Особисто я ставлюся до цієї людини як до зрадника”, – додав Калина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *