Кремль “різко дав задню”: У Думі РФ тільки що заявили, що про вже нові межі “ЛДНР”: “Ніхто не збирається йти далі”

Визнання ОРДЛО з боку Кремля стосуватиметься лише тих частин, які російські окупаційні війська встигли захопити у 2014-2015 роках. Заяву про це зробила перший заступник голови комітету Думи РФ у міжнародних справах Світлана Жукова, яка спростувала визнання “ЛДНР” у межах Донецької та Луганської областей України, пише “РБК “. “У тих межах, що зараз, звісно.

Ніхто не збирається йти далі. Ми в документах жодних інших кордонів не визначали”, – заявила вона. Примітно, але першим Леонід Калашніков, який зробив заяву про межі визнання ОРДЛО, уточнив свої слова і пояснив, що його неправильно зрозуміли.

“Я сказав, що угода не регулює ці питання [кордонів] саме. “ЛНР”, “ДНР” вважають свої кордони самі, ми свої кордони Росії вважаємо самі. (…) Ми укладаємо з чинною владою “ЛНР”, ” “ДНР”, про межі не йдеться”, – заявив російський депутат. 

Посли країн-членів ЄС зустрінуться у вівторок вранці, щоб обговорити можливі санкції проти Росії у відповідь на її офіційне визнання двох сепаратистських регіонів України з можливим варіантом обмежених санкцій, повідомив представник ЄС. Дипломат ЄС окремо сказав, що зустріч стане “інформаційним пунктом” для посланців, але також розгляне, як діяти у зв’язку із заявою, зробленою лідерами ЄС у понеділок, про те, що Блок “відреагує на санкції проти тих, хто причетний до цього незаконного акту” .

Представник ЄС сказав, що деякі держави-члени хотіли б, щоб санкції були обмежені у відповідь на крок президента Росії Володимира Путіна щодо Східної України, тоді як інші хочуть, щоб весь спектр санкцій, які обговорювалися в останні тижні, було розгорнуто зараз . Чиновник сказав, що може відбутися зустріч лідерів ЄС для обговорення відповіді Блоку, але рішення про це ще не ухвалено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *