По-іншому не розуміють: “Повна заборона на в’їзд Росіян в Євросоюз”, – екс-президент Естонії назвав РФ країною-ізгоєм і закликав заборонити для них в’їзд в ЄС

Вперше на найвищому рівні в Європі закликали заборонити в’їзд для всіх громадян Росії на територію Європейського Союзу. Заяву про це зробив екс-президент  Естонії Тоомас Хендрік Ільвес, який займав свій пост з 2006 по 2016 роки. На своїй сторінці в соціальній мережі  Twitter політик виступив із закликом до європейської влади піти на рішучий і жорсткий крок щодо Москви.

За його словами, повна заморозка всіх віз і можливостей здійснювати візит на територію Європейського Союзу продиктовані питаннями безпеки Європи.

Ільвес нагадав, що саме Росія винна в окупації Криму, аварії “Боїнга” над Донбасом і отруєнні людей  бойовими хімічними речовинами. “Ймовірно, необхідний тимчасову заборону на всі візити з Росії, я говорю про будь-яких візитах. До вторгнення до Криму ці люди зарозуміло вимагали безвізового режиму з Євросоюзом. Треба просто заморозити всі візи, крім екстрених випадків в родині.

На кону безпека Європи. Досить” , – заявив він. Ільвес визнав, що такий захід вдарила б по рядовим росіянам, але тим не менше зажадав ввести її: “На тлі того, як Росія поводиться, це неминуче”. Політик назвав Росію країною-ізгоєм, щодо якої необхідно вживати найрішучіших заходів, першим з яких має стати повне анулювання всіх віз, крім екстрених випадків. “(Росія) збиває цивільні лайнери, отруює і вбиває людей в Європі, вторгається і окупує країни. Чим не країна-ізгой?” – запитує він.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *