Тепер не втече: “Зібрано достатньо інформації, щоб посадити Порошенка на довічне”- В прямому ефірі телеканалу журналістка

Світлана Крюкова, журналіст видання “Страна” відзначила в ефірі одного з телешоу, що Олександр Онищенко зібрав безцінний матеріал на Петра Порошенка, тому перешкод для того, щоб посадити його, бути не повинно.

Українська журналістка і перший заступник головного редактора інтернет-видання «Страна» Світлана Крюкова з’явилася в ефірі каналу NEWS ONE.

Журналістка розповіла про те, що політик Олександр Онищенко на свободы і його показань вистачить для того, щоб посадити Порошенка на довічне.

«Свідчень Онищенка вистачить для того, щоб посадити Порошенка на довічне, тому що, нагадаю, саме він був тим самим« придворним »олігархом, який перший вискочив з двору. І розкрив ящик Пандори, після чого суспільство дізналося про корупцію в парламенті, про вплив Байдена на держуправління, про те, як Порошенко вимагав хабар у Ахметова по компанії Нафтогазвидобування і багато інших захоплюючих історій, докладно описаних в книзі Петро П’ятий», – зазначила вона.

Нагадаємо, що ДБР викликала на допит колишнього президента України 29 травня, у справі скандальних “плівок Деркача”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *