Тепер візьмуться за дітей: М0З ввечері прийняв рішення про вaкцинaцiю дітей віком 12-17 років: але є важлива умова

В Україні дозволили щeплювaтu від C0VlD-l9 дітей 12+. Усіх охочих, а не лише тих, хто належить до груп ризику, як було раніше.

Так, згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я від 13 жовтня, вакцuнацiя від C0VlD-l9 дітей не з груп ризику і пріоритетної вакцuнації може бути проведена в разі наявності щeплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцuнації.

У разі дефіциту вакцuн треба пріоритетно забезпечити вакцuнами проти C0VlD-l9 дітей від 12 років та дорослих, які віднесені до пріоритетних груп вакцuнації, мають високі ризики тяжкого перебігу C0VlD-19 та серйозних ускладнень від нього.

Враховуючи дані щодо безпеки та ефективності вакцини Pflzer для дітей віком від 12 років, а також зростання захворюваності SfRS-C0V-2 серед дітей, рекомендується проводити вакцuнацію осіб віком від 12 до 17 років.

Використання Pfizer протипоказано при наявності в анамнезі серйозної алергічної реакції на один з компонентів вакцини. Дітям, які перенесли міокардит або перикардит після першої дози вакцuн Pfizer/BioNTech, необхідно відкласти введення другої дози до отримання наукових даних.

Особи, у яких в анамнезі був міокардит, не пов’язаний з вакцuнацією проти C0VlD-19, і вони більше не перебувають під наглядом кардіолога, мають бути вакцuновані проти C0VlD-19. Також рекомендується відстрочити вакцuнацію проти C0VlD-19 дітей, які перенесли дитячий мультисистемний запальний синдром до отримання додаткових наукових даних.

Вакцlна Pfizer для дітей від 12 років використовується за схемою введення 2 доз (0,3 мл) з інтервалом між першою і другою дозою 21-28 діб.

Просимо терміново підтримати петицію про відмову від примусової вакцинації ТУТПідтримати петицію👈

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *