Україна воює за свободу всієї Європи, тому закриття неба над Україною має бути зроблено негайно, – депутат Європарламенту

Після того, що відбулося на Запорізькій АЕС, НАТО може закрити небо над Україною. Ймовірно, таке рішення зможуть ухвалити.

Про це в ефірі 24 каналу розповів депутат Європарламенту Андрюс Кубілюс. На його думку, рішення про закриття неба над Україною можуть ухвалити навіть 4 березня.

Євродепутат зазначив, що путін у своєму божевіллі вже не розуміє, що натворив.

Україна воює за свободу всієї Європи

“Я був би дуже радий, якби НАТО домовилося вже сьогодні (про закриття ). Я досить впевнений, що це зроблять – якщо не сьогодні, то завтра – післязавтра”, – сказав Андрюс Кубілюс.

Він наголосив, що категорично проти аргументів про те, що Альянс не може ввести таких обмежень, тому що це означатиме, що війська НАТО, американські, повинні будуть зустрічатися в битвах з російськими солдатами, а це може привести до третьої світової війни.

Цю риторику потрібно швидко змінювати. НАТО має бути готове обороняти і небо України, і країн-членів. Тому що Україна зараз воює не лише за свою свободу, а й за свободу всієї Європи,
– сказав Кубілюс.

До слова, перемовини в НАТО щодо підтримки створення забороненої для польотів зони над Україною почалися 4 березня. Агресія Росії загрожує світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *