“Вони і досі не можуть повірити, це для них шoк”: у Росії почали розуміти, що їхня така “хвальона” і “крyта” армія насправді – фейк

Крім того, в Росії почали усвідомлювати, що розповіді про їхню потужну армію виявилися фейком. Про це в ефірі українського інформаційного телемарафону розповів голова правління Центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк.

За його словами, зараз окупанти бомбардують українські міста, намагаючись зламати дух українського народу. Проте Загороднюк наголосив, що плани ворога руйнуються.

“У них повністю зламалася їхня система координат, вони тепер не розуміють, яким чином нас перемогти. Вони бомбять наші міста, але це не ламає наш дух. Вони скинули на нас 1500 ракет, але це не ламає нас ніяк і з нами дуже успішно борються наші Збройні сили. Звичайно, це шок для них. Цей шок, швидше за все, не пройде вже”, – зазначив – Загороднюк.

Крім того, окупанти почали розуміти, що всі розповіді керівництва РФ про сильну та величезну армію виявилися фейком. При цьому цей феномен не вдасться виправити в країні-aгрeсoрі.

“Вони розуміють, що їхня ця величезна супер крута армія, про яку всі говорили один одному і вони всі повірили, це фейк. І цей фейк вже фейком і залишиться. І цей феномен виправити в найближчому майбутньому не вдасться, тому що такі армії будуються десятиліттями “, – сказав Загороднюк.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *