Вoрoг не прoйде! Морська авіація ЗСУ скuнyлa aвiабoмбu у Крuму – aрмiя готується до втoргнeння РФ з півдня

Українська армія продовжує посилені навчання на південному сході в зв’язку з ростом загрози з боку Росії. Поруч з окупованих Кримом днями морська авіація ВСУ відпрацювала удари бомбами по цілям на воді. Про це повідомила в  Facebook прес-служба Військово-морських сил України

В ході навчань бійці морської авіації ВМС України розгортали оперативну майданчик, вчилися її маскувати і охороняти. Але головним завданням був пошук цілей умовного супротивника на воді і їх знищення за допомогою авіабомб.

Військові відпрацьовували різні техніки бомбометання з різних напрямків, висот і швидкостей. Примітно, що в даних маневрах військові вчилися також обходити ворожі системи РЕБ і ППО. За даними прес-служби ВМС, навчання пройшли успішно, командування залишилося досить вміннями морських авіаторів України.

Варто відзначити, що кілька днів тому українські військові також  відпрацювали у анексованого Криму протиповітряну оборону. Така активність проходить в зв’язку із збільшеною загрозою нового вторгнення Росії. З березня ВС РФ перекинула на український кордон і в Крим військове угруповання чисельністю понад 100 тисяч солдатів.

Була  високою небезпека настання росіян з півдня з метою повністю відрізати Україну від Чорного і Азовського морів.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *