Заплакана жінка продюсера «Квартал 95» і друга Зеленського повідомила про свій важкий стан: «Боже, допоможи…»

На долю Анни Саліванчук, дружини продюсера «Квартал 95» Олександра Божкова, випало важке випробування

35-річна актриса нещодавно перенесла серйозну операцію на хребті. Спочатку все було добре й зірка вже обрадувала фанатів швидким одужанням, але її стан різко погіршився.
Не знаючи, як врятуватися від болю в шиї, Саліванчук записала кілька «сторіз» у себе в Instagram, розплакавшись перед камерою

«У мене просто немає сил…», — каже на кадрах дівчина, «вмиваючись» сльозами, а в підписі додала: «Жаль себе, але не можна жаліти».

На наступних кадрах дружина продюсера «Квартал 95» звернулася до бога, не в силах терпіти пекельний біль

«Боже, допоможи, почуй мене, так хочеться бути сильною, але… Іноді так хочеться бути слабкою, маленькою дівчинкою, примхливою та безтурботною…», — поділилася потаємним Саліванчук.

Надалі актриса все ж взяла себе в руки й «повернулася до життя» за допомогою уколу.«Всім спасибі, мені набагато легше, укол допоміг, комір допоміг… хороший серіал і солоденьке завжди піднімають настрій. Але насправді мені набагато легше стало після уколу, я дурочка, що терпіла…», — зізналася вона.

Нагадаємо, Саліванчук нещодавно видалили шийну грижу хребта, в двох місцях, замінивши деякі кісткові пластини на штучні диски. Проблеми з шиєю у неї виникли через стару травму. Десять років тому Анна під час зйомок історичного фільму впала з коня. Після двох вагітностей (що, звичайно, дає навантаження на хребет) й усих ціх років, проблема дала про себе знати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *