Жителі Росії відповіли, як насправді ставляться до України: відео викликало резонанс в соцмережах

Жителі Москви відповіли на питання російської журналістки Алли Наумчевой про те, як вони ставляться до можливої війни Росії і України. Журналістка задавала москвичам кількох коротких запитань: “Росія нарощує війська на кордоні з Україною і в Криму. Чи чекати нової війни і що робити, якщо вона почнеться завтра? Що рассорило Росію і Україну? Чого домагається Путін на Донбасі?”.

Відповіді жителів російської столиці обурили українців в соцмережах. Думки росіян викликали активне обговорення користувачів в коментарях під відео, оскільки опитані налаштовані вкрай агресивно і войовничо по відношенню до України. На тлі стягування армійських підрозділів і військових ешелонів на кордон з Україною росіяни вважають, що Москва має право провести силову операцію проти України на її ж території.

“Підтримую політику Путіна на 100%, правильно! Потрібно їм показати, що вони з себе ?!” “В Україні їх давно пора гасити. Дістали вони вже”, “На Донбасі теж росіяни, їх потрібно захищати від гестапівців. Там людей мирних бомбили, по телевізору показували – це ж не жарти, а не мультики! Скільки людей там загинуло.

Я хочу, щоб Україна і Росія знову об’єдналися б назад в Радянський Союз”, “Українці на Росію сильно озлоблені, хоча Росія, на мій погляд, нічого такого не зробила, нічого!”  – відповідають на питання про можливу війну жителі Москви.

Український журналіст Роман Цимбалюк опублікував фрагмент відео з опитуванням на вулицях Москви з приводу ставлення росіян до України. На підставі опитування та соціології Цимбалюк вирішив присвятити запис свого нового блогу ситуації, яка склалася щодо України з боку звичайних росіян.

Російські найманці на окупованій частині Донбасу відкрито заявляють , що в разі початку бойових дій з українською армією основний план ОРДЛО полягає у відході від лінії зіткнення в населені пункти і міста, під прикриттям яких будуть вестися військові дії з ВСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *